- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1056 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1056 Culés
3
Debiut Senegalu na mundialu w 2002
I od razu Francja na deser :D
Oby nie było powtórki z nami.
4
@samueleto X2 na Senegal w pierwszym meczu bez mydła wchodzi : d
0
@Socjopata Pewny jesteś ? :D
0
@samueleto Zdecydowanie, Senegal nam nie będzie lezal
Daje w 1 kolejce x2 Senegal Niemcy Francję i Brazylię
0
@Socjopata Ja typuje wyjście z grupy Polski i Senegalu.
Francja z Australia i Brazylia ze Szwajcaria powinny wygrać. Niemcy beda sie męczyć z Meksykanami.
1
@samueleto Odważnie. Moim zdaniem Kolumbia i Senegal to pewniaki do wyjścia z grupy.
0
@samueleto Nie zapominaj gdzie rozgrywane są MŚ, Niemcy pykną na luzie Meksyk, Brazylia bedzie sie meczyla, z drugiej strony cala kadra gra w Europie, zobaczymy
0
@JimMorrisonFCB Kolumbia jak bedzie grała tak jak w eliminacjach to popłynie
0
@Socjopata Jeżeli Neymar bedzie miał forme to Brazylia na luzie wygra 3-0. Brazylia gra ładna dla oka piłke
0
@samueleto Hiszpania w 2010 ze Szwajcaria tez wtopiła. :d
1
@samueleto Kwalifikacje to zupełnie inna bajka, Argentyna też prawie została wyeliminowana, więc nie brałbym tego aż tak pod uwagę.
0
@Socjopata No w każdym mundialu na początku są sensacje jakieś. Na przykład w 2014 Hiszpanie dostali lanie od Holendrów a Urugwaj w pierwszej kolejce przegrał z Kostaryka
0
@JimMorrisonFCB Całe kwalifikacje grali średnio. A meczów było aż 18. Będzie cos wiadomo niedługo na sparingach przed mundialem. Ale mało bramek strzelają