- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1077 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1077 Culés
1
Według COPE w dzisiaj ogłaszanej kadrze Hiszpanii na Mistrzostwa Świata zabraknie Sergiego Roberto i Alvaro Moraty
Lopetegui w miejsce Roberto jako prawego obrońcy miał postawić na Alvaro Odriozolę. A środkowi napastnicy którzy dostana szanse to Diego Costa ,Iago Aspas i Rodrigo
Lista powołań według COPE:
Bramkarze:
De Gea
Kepa
Reina
Obroncy:
Carvajal
Odriozola
Pique
Ramos
Nacho
Azipilicueta
Jordi Alba
Marcos Alonso
Pomocnicy:
Busquets
Saúl
Iniesta
Thiago
Koke
Isco
Napastnicy:
David Silva
Asensio
Lucas Vázquez
Diego Costa
Rodrigo
Aspas
http://www.cope.es/noticias/futbol-seleccion/convocatoria-espana-mundial-rusia-2018_217070
3
@samueleto Diego Costa zamiast Moraty? Gość który w każdym momencie może dostać czerwo zamiast gościa, który prawie w każdej chwili może strzelić bramkę? :D Co ten selekcjoner ma w głowie?
0
@prokofiew To jest tylko lista wg Cope. A czy bedzie taka sama to zobaczymy. Ale pewnie tak. Oczywiście tez brak Bartry
27
@prokofiew "zamiast gościa, który prawie w każdej chwili może strzelić bramkę? :D"
lol, chyba nie widziałeś Moraty w ostatnich miesiącach.
18
@prokofiew Morata to może wiele zrobić w każdej chwili ale na pewno nie strzelić bramkę. Widziałeś ty jak on kopał się po czole w Chelsea?
0
@hoeniker No faktycznie masz rację, ostatnio to jakaś tragedia. Ale Costa też szału nie robi trzeba przyznać.
0
@prokofiew Nie wziąłbym ani Costy ani Moraty.
0
@JimMorrisonFCB A kogo zamiast nich?
0
@prokofiew Jest Rodrigo i przede wszystkim Aspas. Ewentualnie jednak Costa by się przydał bo w reprezentacji nie jest aż tak dziki.
0
@prokofiew Aduriza :-P
1
@prokofiew Carlitosa :D hue hue