- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
0
Co sądzicie o braku trybu single w najnowszym Call of Duty? Wg mnie kampania od zawsze była najmocniejszą stroną CoDa. Ciekawe jak będzie też wyglądał tam tryb Battle Royale.
1
@messix7 Moim zdaniem będzie to gwóźdź do trumny. Od razu poczułem, że będzie źle, gdy zapowiedzieli tytuł. Rozumiem, że BO jest cenioną pod serią, ale na siłę już ją wałkują, mimo że BO III spotkał się z dużą krytyką. Treyarch powinien wymyślić coś nowego i się wykazać na tym polu, a nie na siłę odgrzewać serię BO. Odejście od kampanii będzie kolejnym dużym błędem (o ile nie odtworzyliby tej z BOIII). Zresztą o słabych oczekiwaniach nawet twórców świadczy zrezygnowanie z season passa.
1
@messix7 Była. Przecież teraz nikt nie gra w single player. Multiplayer !!!! Battleroyal !!!!! Lootboxy !!!! Preordery!!!!!
0
@messix7 Jeżeli chodzi o strzelanki to polecam Red Orchestra 2. Bardzo realistyczna gierka ze świetnym multi i dobrą kampanią.
0
@messix7 Według mnie sami sobie strzelili tym w kolano tym bardziej że Battlefield nowy ma być z 2 wojną światową. Grałem w każdego Calla dla kampani choc niezawsze byla ona na wysokim poziomie. Te czasy 1 i 2 potem jeszcze world at war no i ta ostania tez nawet spoko.
Nie rozumiem fenomenu battleroyal. Tam robisz jedno i to samo ile mozna.
1
@Kajtek77 Ja polecam brothers in arms Hell s Highway
1
@Brom Hell's Highway chyba :>
0
@tombard Sorry za blad, autokorekta mi poprawia
1
@messix7 Porażka. Nie każdy musi grać online a niestety coraz więcej tytułów stawia jedynie na takie tryby.
1
@Szreko I właśnie za to coraz bardziej doceniam ps4 i ich ekslusivy ze wspaniała przygodą single. Jutro kolejny tytul Detroit po swietnym God of War.
2
@szoch6 Ja gram praktycznie tylko tryby single. Raz przez brak czasu, dwa przez brak skilla. Gry takie jak GoW pokazują, że gra dla jednego gracza nadal może się świetnie przyjąć i sprzedać. No ale nie będzie tam skrzynek, skinów i innego badziewia za hajs.
0
@Szreko Niestety, ale deweloperzy znaleźli sobie prostą metodę robienia większych zysków przy mniejszym wysiłku. Zrobić grę multiplayer, dać tam lootboxy i mikropłatności, ew. DLC i trzepać na tym ile się da. Nie włożą tyle trudu ile w kampanią, ale za to zyski są krotnością.
1
@Szreko Mam podobnie. Czasu tez brak ale bardziej chodzi o to ze gry multi oprocz fify mnie nie bawia swoja powtarzalnoscia. W wiekszosci robisz to samo. Jedynie Battlefield 1 jeszcze jako tako w miare mi podchodzi ale tez raz na jakis czas. Nie ma to jak dobry singiel z fabula która cię wciąga.