- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
2
Oceny Valverde.
"Odbudowal Barce po kraterze jakim byla strata Neymara"
Ci sami kibice
" Neymar gral jak ogorek. Wiele strat. Duzo zabawy z ktorej nic nie wynikalo."
Wychodzi, ze Valverde nie musial w sumie nic robic. :D
10
@koksik2700 #ValverdeOut :D.
4
@VamosRakieta Jestem za tym od dawna. Nie moj styl pracy tego trenera. Przeżyje jakos. Czekam na Barce po nim. :D chyba ze mnie pozytywnie zaskoczy to zwracam honor.
2
@koksik2700 Neymar byl trzecim najwazniejszym pilkarze po Leo i Iniescie, odczulismy jego odejscie po tym jak zatracilismy nasz styl, stworzyl sie ogromny krater, ktory mial byc zakopany przez Dembele, jednak ten doznal powaznej kontuzji, ktora zmusila nas do zmiany stylu i gry kompaktowy 4-4-2, tym samym umocnilismy sie druzynowo i defensywnie, teraz zapewne EV postawi na 4-2-3-1, ktore bedzie idealne dla nas. Doskonaly sezon w wykonaniu EV moim zdaniem.
0
@koksik2700 Już lepszej Barcy nie zobaczysz. Niestety czasy się zmieniają i futbol też. Piłkarze odchodzą a nowi do pięt im nie dorastają.
0
@Rewolucja123 Rozumiem to. Smiac mi sie jednak chce jak umniejszaja zaslugi Neya. A tak wychwalaja Valverde.
0
@koksik2700 Valverde chwalimy, za poukladanie druzyny i dublet, a Neymar jest wyzywany za szopke w lipcu.
0
@Rewolucja123 Szopka szopką. Jest tu tez jednak duzo komentarzy umniejszajacych to co on dla nas zrobil i jak dobrze gral. O to mi chodzi najbardziej. :)
0
@koksik2700 Nie rozumiem tego, to on dokonal tej remontady w pojedynke.