- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
1
Przez caly sezon spotkalem sie z komemtarzami jaki to Umtiti dobry, itp. Itd. Dla mnie on jest jednym z najlepszych, ale nie najlepszym obronca. Najlepszym jest dla mnie Pique, Sam ma od kogo sie uczyc. Ci ktorzy uwazaja inaczej j mowia, ze Sam potrafi utrzymac forme przez dluzszy okres czasu, sa w bledzie. Pique jest w formie od listopada. Sam od powrotu zagral dobre poltorej miesiaca i pozniej co? No wlasnie, nie potrafil utrzymac formy. Pique w najwyzszej formie jest o wiele lepszy od Sama, w podstawowej formie, to gra mniej wiecej jak Sam. Nie chce umniejszac Francuzowi, bo zaliczyl solidny, jak nie dobry sezon, ale to Pique byl jednak lepszy i kazdy kto powie inaczej, bedzie klamal sobie prosto w twarz.
0
@GenerałXavi Wiem, ale kazdy stawia Sama wyzej od prezydenta, ktory, no nie oszukujmy sie byl, jest i bedzie lepszy, a Sam conajwyzej Bedzie nieco gorszy od niego.
0
@Rewolucja123 Nawet nie ma co porównywać Pique do Umtiti. To różnica klasy, Pique doskonale się ustawia potrafi świetnie rozegrać piłkę włączyć się do gry. Umtiti popełnia sporo błędów w ustawieniu, często gubi krycie. Fajnie się uzupełniają ale z Varane już tak dobrze nie wygląda w reprezentacji.
1
@Janiama Wiem, tylko ze wiekszosc umniejszala za 1sze 2 miesiace sezonu Pique, co nie bylo mile i wszyscy stawiali caly sezon Sama wyzej od niego, a widac ze to Pique jest lepszy w tym sezonie.
1
@Rewolucja123 Jak Umtiti nie jest w formie, to tego tak nie widać, a u Pique jest to bardziej widoczne. Nie przesadzałbym z gadaniem, że Pique zjada Umtitiego, bo Samu był uważany przez pierwszą połowe sezonu za najlepszego ŚO na świecie.