La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

3

Tak sobie przeglądam komentarze na polskiej stronie Bayernu o ewentualnym odejściu Thiago i zdecydowana większość jest za sprzedażą Hiszpana. Ja bym się cieszył jakby do nas wrócił.

konto usunięte

2

@Konias4318 Bo jego fenomen widzą tylko i wyłącznie w Barcie. Skoro jest tak dobry czemu tylko my się nim interesujemy?

5

@masq bo pasuje do naszego stylu gry
a nie wszyscy pasują

1

@masq Bo to on najlepiej do nas pasuje.

konto usunięte

0

@masq Jeszcze City podobno się niem interesuje, nie tylko Barca ale lepiej żeby do nas wrócił. A Barca się nim rak bardzo interesuje bo jest jednym z nielicznych, ktorzy pasuja i będzie go mozna wyrwać za dobre pieniądze jak Bayern sprzeda go na gwałt.

3

@masq Tak jak Ci koledzy niżej napisali. Według mnie Thiago nigdy nie pokazał pełni możliwości w Bayernie bo do nich zwyczajnie nie pasuje. Zobacz co potrafił u nas pokazać:

konto usunięte

0

@Konias4318 Tzn ja generalnie jestem jego zwolennikiem,a le nie za 60 baniek. Jak grał u nas liczyłem, że wygra batalię z Fabsem.

konto usunięte

0

@masq Akurat jak na dzisiejsze czasy 60 mln to wg mnie promocja za takiego zawodnika jakim jest Thiago. Śmiem nawet zaryzykować stwierdzenie, że to ta sama klasa zawodnika co Cou, też ma świetny drybling, genialny przegląd pola i strzały z dystansu, jedyny minus u Thiago to zdrowie :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?