La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

konto usunięte

3

Tu niema nad czym delibelować.Real po prostu zdobedzie po raz 3 z rzedu Puchar Mistrzów Tymczasem nasz zarząd nadal jest w rozkroku, tysiąc koncepcji, zero konkretów. Griezmann przyjdzie , nie przyjdzie. Pojechali do Brazylii po 17 latka a Santos w ogóle nie chce podjać negocjacji dopóki nie uregulowana zostanie sprawa zaległosci za Neymara Itd itd

0

@Gomola Dom już postawiłeś?

1

@Gomola Pewnie, że tak! Liverpool po prostu wybrał sobie Kijów na początek wakacji ;) Piękne miasto, dlaczego by się nie przejechać. Co za brednie litości

konto usunięte

6

@Gomola W sumie to spoko że już wiesz i się podzieliles z Nami tą informacją. Człowiek będzie mógł spokojnie obejrzeć cały Festiwal w Sopocie bez przełączania pomiędzy kanałami. Przecież piłka nożna to najbardziej przewidywalny sport na świecie. A ja głupi się ludzilem...

0

@Gomola Kobicuje Realowi, i wcale taki pewien nie jestem. Liverpool w tym sezonie druzyna nieprzewidywalna. Real niby tez, ale to jednak LFC jest "nowy" w tych rozgrywkach, i maja wieksze pole manewru jezeli chodzi o zaskoczenie.

konto usunięte

0

@Baaarca95 W ramach rachunku prawdopodobieństwa mozna oczywiście przyjąc że Liverpool wygra, wiem tez ze w sporcie zdarzają si niespodzianki, ale mnie przede wszystkim chodzi o ocene poczynań Zarządu Barcy, takiej amatorszczyzny to ja dawno nie widziałem. Zero profesjonalizmu, zero wizji, zero konkretów. Bóg mi swiadkiem, ze całym sercem bede za The Reds i jako zodiakalny skorpion bardzo chciałbym sie pomylić

0

@Gomola Oni na braku pomysłu jechali przez ostatnie lata. Teraz właśnie coś im w główkach zaświeciło, więc nie wiem o jakim braku pomysłu piszesz. Brak pomysłu to było ściąganie Turanów, Gomesów itp.

konto usunięte

0

@Bartek22 a co im za przeproszeniem zaświeciło teraz. Nie mogą sie zdecydować czy kupić de Ligta czy Langleta.Dopiero co kupili Mine juz go chcą oddać na wypozyczenie, z griezmannem jest niepewnośc, nadal nie potrafią sprzedać zawodników nic sie nie zmieniło nadal brak wizji

0

@Gomola Żeby nie było, chciałbym żeby Bartek poleciał ze stołka, ale zmienilo się sporo.

Przechodzą z ilości w jakość, a przynajmniej zaczęli. Zapewne wolą de Ligta, tylko gość jest dużo droższy. Mina się nie sprawdza, a do tego jest problem z paszportami, wypożyczenie to dobra opcja. Z Griezmannem jest niepewność, jak zawsze przy dużych transferach. Zawodników sprzedać nie potrafią, ale zawodnicy też za bardzo w tym nie pomagają. Ciężko za dobre pieniądze sprzedać typa jak Gomes, który cały sezon kopie się po czole.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?