La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

konto usunięte

2

Wielu naszych kibiców żal dupę ściska że to RM znów wygrał. Według mnie byli wczoraj w wielu momentach lepsi i nie uważam że sędziowie im tym razem pomogli. Na pewno ich passa dobiegnie końca, może za rok, może później bo jak wiecie wszystko się kiedyś kończy. Pisałem już tutaj że my mimo wielu genialnych piłkarzy ie osiągneliśmy tego co oni i trzeba im to oddać. Zidane moim zdaniem pasuje tylko do RM, nie sądzę zeby gdzieś indziej miał takie sukcesy ale trzeba mu oddać ze potrafi zarządzać drużyną. Gdyby u nas gwiazdy jak np. Suarez siadały na ławkę od czasu do czasu to może też byśmy mieli piłkarzy w najlepszej formie w kluczowych momentach roku. RM zostanie zapamiętany na długo a my zamiast biadolić powinniśmy mieć nadzieję ze po odejściu Messiego Barca będzie mieć nada drużynę na miarę wygrywania LL, PK, LM, bo to może być problem. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych, życie toczy się dalej.

1

@drobiazdzek Wczoraj Real grał w 12. Występ Kariusa w meczu na takim poziomie to kompromitacja. W finale każdy gol się liczy i bardzo ciężko jest odrobić jednobramkową stratę. On podarował im 2 gole. I to dosłownie podarował bo wzięły się one z niczego. Z takimi bramkarzem wygranie finału to rzecz niemal niemożliwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?