La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1888 Culés

0

Real się cieszy a inni się śmieją.W życiu trzeba mieć dużo szczęścia

konto usunięte

3

@SympatykBarcelony Ale z czego się śmieją? Ja na przykład jestem pod wrażeniem osiągnięcia Realu. 3 razy z rzędu wygrali LM, długo nikt tego nie powtórzy.

konto usunięte

0

@katall_96 Ja się śmieję z okoliczności w jakich to osiągnęli. Najpierw przepychanie przez sędziów, nie pokazywanie im kartek, kontuzje kluczowych zawodników rywali, a później dwa kuriozalne (w tym jeden komiczny) gole w finale. Mnie to już zwyczajnie bawi, ponieważ... ile można się wkurzać tym, na co nie mamy wpływu? To trochę jak zdobycie stanowiska w pracy dzięki znajomościom z kierownictwem. Czy takiej osobie też byś szczerze pogratulował zatrudnienia / awansu? No właśnie...

Dla mnie mogą sobie tą LM wygrywać, jeśli tak ma to wyglądać. Wkurzałbym się, gdyby byli zwyczajnie lepsi od nas, a Barca co sezon miałaby posuchę w gablocie z trofeami. My jednak zgarniamy regularnie trofea (zarówno drużynowe, jak i indywidualne), bijemy kolejne rekordy, więc czym tu się złościć? Oczywiście skłamałbym mówiąc, że nie chcę, aby Barca wygrała LM. Jednak dublet również bardzo mnie cieszy (zwłaszcza w takim stylu - ogromna przewaga punktowa w tabeli, pogrom w finale CdR), zaś kabaret dziejący się od kilku lat w LM mi zwisa i powiewa (że tak kolokwialnie się wyrażę).

konto usunięte

0

@LuisSalvano Uff, dobrze, że to tylko twoja opinia. Real w tym sezonie pokonał w fazie pucharowej 4 piekielnie mocnych przeciwników, sami też mieli urazy. W tym sezonie potwierdzili po raz kolejny, że są najlepsza ekipą na świecie. Oby Barca się w końcu obudziła.

konto usunięte

0

@katall_96 Czy ja napisałem, że pokonali samych cieniasów?
A co do mojej opinii - też się cieszę, że każdy ma prawo mieć swoją.

0

@LuisSalvano ale sam przyznaj że takiej komicznej bramy jak ta Benzemy to nie było dawno, ja zamiast się wkurzyć to popłakałem się ze śmiechu, coś tak zabawnego dawno nie widziałem

konto usunięte

0

@sebo939 Dokładnie o tym mówię. Wystarczająco się już wkurzałem podczas ich meczu. Zwyczajnie chyba pogodziłem się z tym ich fartem i dlatego zobojętniałem w tej kwestii (zwłaszcza, że mecz nie dot. Barcy) ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?