La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

7

Gdzieś w Opolu facet mierzył do policjanta z broni... Policjant oddał 4 strzały i zabił napastnika. Okazało się, że facet miał wiatrówkę, która z wyglądu była kopią broni z ostrą amunicją. W Polsce pojawiają się wątpliwości czy policjant miał prawo go zabić. No gdzie ja żyję? :D

http://www.nto.pl/wiadomosci/opole/a/strzelanina-w-opolu-policjant-smiertelnie-postrzelil-43latka-przy-komisariacie-na-cmentarnej,13200110/

konto usunięte

43

@KamQiX Tamten facet wiedział co robi, i karanie policjanta tutaj będzie kpiną.

2

@Griezmann7 Dokładnie tak, a nawet jakby nie wiedział, bo byłby psychicznie chory to też nie wina policjanta, że ktoś taki biega po ulicy z bronią.

4

@KamQiX No tak policjant powinien zgadywać że jest to replika i zginąć w przypadku gdyby się okazała prawdziwa... Co się dzieje w tym kraju

konto usunięte

26

@KamQiX No i dobrze wyrwał chwasta

4

@KamQiX Powinien dostać nagrodę za wzorowe zachowanie.

3

@KamQiX Premie mu powinni dać za odpalenie idioty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?