- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1998 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1998 Culés
3
Koło kamienicy gdzie mieszka poseł Krzysztof Brejza, na placu budowy spłonął toi-toi. Niezwykle niebezpieczna sytuacja, dlatego też wspomniany wyżej polityk złożył do prokuratury zawiadomienie o usiłowaniu zabójstwa xD
6
@Delolen Może powiedz o tym, że paliło się zaraz obok instalacji gazowej, która była na wierzchu bo był remont? xDDDDDDD Takie to śmieszne? xDDDDDD
9
@patrykp695 No ale usiłowanie zabójstwa ? To już śmieszne jest ;)
0
@patrykp695 Kiedyś obok mojego bloku palił się samochód kiedy wymieniali instalację gazową w budynku, którego "nitka" biegła przez parking(pół parkingu rozkopane). Czy ktoś biegał do prokuratora? Nie. Czy ktoś wezwał straż pożarną? Tak.
2
@Delolen Ale Brejza jest osobą która zrobiła dym z premiami które dostali ministrowie z PIS.
1
@Delolen Nie ma jeszcze za bardzo o czym gadać, dopóki nie będziemy wiedzieć czy było to specjalne podpalenie.
0
@patrykp695 Najlepsze w tym jest to, że straż pożarna o tym pożarze dowiedziała się... z mediów.
1
@Delolen Nie czytaj Niezależnej pl a jeżeli już to sprawdź na "Na Temat" Warto sprawdzać rózne portale a nie tylko te co są na pasku władzy. Chociaż tutaj to władza jest na pasku Niezależnej
1
@patrykp695 No to w takim razie albo instalacja była nieczynna albo zawalił wykonawca remontu, gdyż standardowe rury przesyłowe gazu są wykonane z polietylenu, który nie może być używany bez górnej osłony ziemnej :P
0
@Janiama Kto by chciał zabić takiego słabego polityka, którego ojciec robi wałki będąc prezydentem miasta? PO będzie teraz wszędzie szukać spisków, bo chcą dorwać się do koryta. Gdyby było to poważne to wezwaliby Straż.