La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1190 Culés

19

Cucurella przegląda oferty z innych klubów. Mönchengladbach jest zainteresowane jego kupnem. Klauzula wynosi €12m.
@MD

7

@ViscaBarca123 Jaka ta młodzież teraz narwana :D Napatrzyli się na Mbapów i innych Dembelów i każdy w takim wieku już chce być gwiazdą pierwszego zespołu w dobrej lidze

10

@Bykunn Nie. Nie są narwani, tylko realnie patrzą czy mają szansę wejść do pierwszego zespołu. U nas to raczej Miranda został wybrany na następcę Alby. Więc nie ma co się dziwić, że Cucurella chce odejść.

2

@Bykunn A potem wracają do Hiszpanii z podkulonym ogonem.

konto usunięte

0

@Bykunn Może go nie sprzedawać,ale na wypożyczenie mógłby iść,żeby pograć na normalnym poziomie.Barca B spadła teraz do III ligi,to taki perspektywiczny zawodnik jak on powinien grać gdzieś na wyższym poziomie a nie w III lidze.

konto usunięte

5

@Tito545 Można robić też jak Real. Sprzedawać wychowanka taniej w zamian za minimalnie wyższą kwotę odkupu. Ktoś się wybije, nie będzie szkoda na niego kasy wydawać.

konto usunięte

0

@Griezmann7 Dokładnie tak zrobili np. z Carvajalem ograł się ładnie w Bayerze i wrócił i jest podstawowym graczem.

konto usunięte

0

@Tito545 Albo sprzedać Digne i włączyć go do 1 zespołu. I tak zmiennicy grają u nas raz na ruski rok :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?