La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 956 Culés

3

Moim zdaniem zarzad popelnil blad wypozyczajac Marlona. Teraz zamiast Miny mielibysmy taka obrone: Pique, Umtiti, Verma i Marlon. Jakby Verma odszedl po sezonie, a w jego miejsce wszedl Lenglet, to obrone mielibysmy na lata, a za 3 lata musielibysmy liczyc, ze Cuenca odpali, kiedy to Pique bedzie mial 33/4 lata.

konto usunięte

19

@Rewolucja123 Tylko pytanie czy Marlon bez wypożyczenia tak ładnie by się rozwinął.

0

@Janiama Dawal rade w zeszlym sezonie, gdy dostawal szanse, ale wciaz lepszy wybor niz Mina i szybszy.

konto usunięte

2

@Rewolucja123 Dawał radę, ale nie rozwinąłby się tak, jak w Nice, gdzie po prostu dostawał minuty... Ile spotkań miałby u nas na koncie? Pewnie tyle co Mina...

0

@boojan27 Chyba tyle co Verma. Po 1sze e przyzwyczajalby sie do europejskiego futbolu, a po drugie wszedlby w idealnym momencie za Masche i nie byloby strachu o strate 12 mln euro.

konto usunięte

2

@Rewolucja123 Ja bym go ściągnął z wypożyczenia a na nie wysłał Mine. Odpuścił Lengleta i w kieszeni 35 mln zostaje i 4 stoperów w zespole. Pique Umtiti Verma i Marlon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?