La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

13

Kur*** ah te uroki upałów nie da się robić :(

0

@xVENUMx Ja jestem po robocie, a jeszcze mam jakieś brzozy nosić na jutro, "bo chłopów nie mają". Do kościoła idę tylko jak jest jakaś rodzinna uroczystość a tu coś takiego, niech mnie pocałują gdzieś, że się w ogóle ruszę, ołtarz z kościoła pomogłem wynieść, ale z tymi brzozami niech spadają.

0

@xVENUMx Ach, kochany Rzeszów.

1

@VamosRakieta stary nie mam już sił kostki układać bo się je** w oczach xD ale szefu gada że premia będzie :D

0

@xVENUMx No tak, to jest zawsze dobra motywacja :D Tylko tam czapeczkę na głowę, żeby udaru nie dostać bo tego kasa nie zrekompensuje! #dobrywujekbykunn

0

@xVENUMx Powodzenia.

0

@tadzik447 Na pewno nie chcą żebyś nosił brzozę! Zestrzelą Cię na bank, uważaj.

0

@tadzik447 Tupolewa, weź do brzozy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?