- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1055 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1055 Culés
0
Wracajac do tematu transferow. Thiago.
Wychowanek. Jeden z talentow. Niecierpliwa osoba. Mlody chlopak, ktory zaczynal grac pierwsze skrzypce, po przedluzeniu kontraktu zapewnil sobie sprytna klauzule, a zarazem w ten sam sposob chcial zobaczyc ile szans da mu sp. Tito. Tym samym nie dostal takiej ilosci spotkan w sezonie 2012/13 i tylko jak dowiedzial sie, ze Josep Guardiola zostal trenerem Bayernu, zastepujac tym samym Heynckesa. Thiagk wowczas jeden z najwiekszych talentow La Masii, jak nie najwiekszy, wykorzystal okazje "ucieczki" z Barcy do trenera, ktory w niego uwierzyl i dal mu. Moze gdyby byl tak samo cierpliwy jak Sergi Roberto, to gralby teraz pierwsze skrzypce, ale nie zdecydowal sie na to i juz w pierwszym sezonie doznal okropnej kontuzji, ktora wyrzucila go na pol sezonu, sezon pozniej spotkalo go to samo, nie zagral polowy sezonu, az wkoncu przestaly go dreczyc potworne kontuzje k nie wylecial pozniej na dluzej niz 15/20 meczow. W ubieglym juz sezonie Thiago nie zaprezentowal sie najlepiej w pierwszym starciu z Realem, po tym jak zmienil kontuzjowanego Robbena. W rewanzu byl najjasniejsza postacia, ale klub i kibice przestali w niego wierzyc i chcieliby jego odejscia, podobnie jak zawodnik. Podobno sam pilkarz mial wyrazac chec powrotu do Barcelony. Bayern zyczy sobie 50mln+, ale pytanie brzmi, czy zasluzyl na druga szanse i powrot do klubu w ktorym sie wychowal?
2
@Rewolucja123 Thiago przed odejściem z Barcelony wcale nie grał mało. Był po prostu pazerny i mało cierpliwy.
0
@SeeleyBooth grał mało, dlatego tak mało kosztował...sezon wcześniej zagrał ok 2200min za Pepa, a za Tito jak spadła klauzula to zagrał 1500min i odszedł.
1
@Bagsik88 36 meczy, 1901 minut. Nie sądzę, że to mało na 22 letniego piłkarza w czołowym światowym klubie, mając za rywali takich piłkarzy jak Xavi, Iniesta, Fabregas.
0
@SeeleyBooth to musiałby grać prawie w każdym meczu...
https://www.whoscored.com/Players/74939/History/Thiago-Alc%C3%A1ntara
1
@Rewolucja123 Nic mnie to nie obchodzi. Jest klasowy, jest do wzięcia, ma DNA, wychowanek. Odszedł za wcześnie, ale to nie jest powód, żeby teraz robić fochy i niepotrzebnie unosić się honorem. Brać i tyle.
1
@Bagsik88 https://www.transfermarkt.pl/thiago/leistungsdaten/spieler/60444/plus/0?saison=2012
0
@Bartek22 Ja jestem za jego powrotem. Oby kupili go.
0
@SeeleyBooth doliczyli jeszcze PK....ale nie zmienia to faktu, że sezon wcześniej zagrał 1000min więcej przy takiej samej konkurencji:)