- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1008 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1008 Culés
0
Na razie to okienko wydaję się świetnie, przyjście Griezmanna i Lengleta.
Tylko nie pokoi mnie to, że Lenglet może już z Nami uzgodnił warunki kontraktu ale jeszcze do Nas nie przyszedł a jak dobrze wiemy z artykułu ze strony głównej ma mieć spotkanie z nowym trenerem i zawsze po tej rozmowie, może dojść do wniosku że chce uczestniczyć w projekcie Pablo Machíniego u Nas będzie pełnił rolę 3 stopera a tam gwarantowaną 11.
Też kwestia z Griezmannem, miliard doniesień zaprzeczających siebie nawzajem, jedno że zostaje w Madrycie drugie że jest już Nas i itd ..
Najbardziej niepokoi mnie to, że jak dobrze wiemy Nasz zarząd lubi partolić transfery i żebyśmy nie skończyli z kimś pokroju kolejny Gomes ..
Jak dla mnie idealne okienko to: Griezmann, Lenglet i jakiś pomocnik, Arthur, chyba że Thiago za 50 mln ?
Kolejną kwestią niekorzystną dla Nas jest to, że przykładowo transfer Griezmanna jest jeszcze nie dopięty a z tego co piszą media alternatywą jest Eriksen. A jak dobrze wiemy, za miedzy odszedł łysy i jako nowego trenera jest brana opcja Pochettino, uznajmy ze Argentyńczyk odszedłby do Madrytu to chciałby wziąć pewnie ze sobą kogoś z (Kane, Alli, Eriksen) i broń boże jakby Griezmann postanowił zostać w Atletico a Argentyńczyk przejął Real to byłby problem z sprowadzeniem Duńczyka .. ale to takie najgorsze gdybanie ..
Miejmy nadzieje, że nie spartoli tego Nasz zarząd no i jeżeli będzie możliwość kupna Thiago to że nie przepłacimy max 50 mln.
Kolejne ciekawe doniesienia to takie, że de Boer, przekazał w wywiadzie, że chcemy kupić de Ligta i de Jonga i żeby do nas dołączyli za rok. de Jong jest już raczej zaklepany, ale de Ligtem ciekawe, bo jak wiemy kilka mocnych klubów się o niego bije na czele z Angolami .. Ajax już sprowadził następce Holendra w postaci osoby Lisandro Magallániego.