- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1077 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1077 Culés
0
Zverev przelamal Dzumhura na 6-5 i bedzie serwowal zeby wygrac drugi z rzedu 5-setowy boj
Zverev wygrywa 6-2, 3-6,4-6,7-6,7-5 z Dzumhurem
0
@mekston Mając w nogach tyle godzin spędzonych na korcie ciężko będzie mu daleko zajść w turnieju.
0
@JimMorrisonFCB W 4 rundzie powinien sobie poradzic ale w 1/4 jak nic Thiem / Nishikori a w 1/2 Djokovic (ew. Goffin)
Moze byc mu kondycyjnie ciezko
0
@mekston na kogo może trafić w 4?
0
@JimMorrisonFCB Pouille / Khachanov
0
@mekston Czyli pewnie Pouille. Uważam, że Francuz miałby spore szanse na wyeliminowanie Djoko.
0
@JimMorrisonFCB Nie widzialem zadnego meczu Pouille w RG. Pouille z Djokovicem moglby ew spotkac sie dopiero w 1/2
Wydaje mi sie ze najbardziej komfortowo na kortach RG czuje sie Thiem z dolnej cwiartki
0
@JimMorrisonFCB Juz Djokovic ma Bautiste na widelcu. Hiszpan mial 5-3 w 3. secie ale nie skorzystal i Serb juz teraz nie odda.
W 4 rundzie Djokovic zagra z Verdasco
0
@mekston Będzie super mecz, mam nadzieję, że Verdasco wygra.
0
@JimMorrisonFCB Ja czuje ze bedzie jednak polfinal Thiem Djokovic - choc np Thiem ma slaby matchup z Nishikorim ale tez swietnie czuje sie w Paryzu.
Swoja droga zastanawia mnie ze dosc sporym
Faworytem starcia Coric Schwarzman jest ten pierwszy. Argentynczyk gra tutaj bardzo solidnie.
0
@JimMorrisonFCB Dokladnie - Schwarzman dosc pewnie radzi sobie z Coricem.
Argentycznyk jest tutaj w formie i wg mnie moze on napsuc krwi Nadalowi w 1/4.
Wydaje sie ze powinien sobie poradzic spokojnie czy to z Andersonem czy Zverevem. Wydaje mi sie ze Nadal moze miec wiecej problemow wlasnie w 1/4 niz w ewentualnym meczu 1/2.
0
@mekston Bardzo kibicuję Schwartzmanowi, bo jako jeden z nielicznych spośród czołówki nie jest wysoki i bardzo podoba mi się jego tenis.