La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

0

Fajnie jest mieć okna dachowe, bo można czasami się położyć i popatrzeć w niebo, ale gdy pada deszcz to wytrzymać się nie da, ciągle słychać te uderzenia kropli deszczu o szyby.
Pewnie osoby, które maja okna dachowe zrozumieją.

konto usunięte

0

@Veb1233 Fajny efekt jest też dopiero wtedy, kiedy mieszka się gdzieś poza miastem. Ja mieszkam w Wawie i powiem Ci, że jak na niebie widzę 2-3 gwiazdy to max. Rok temu byłem na kilka dni w okolicach Kozienic, odpocząć od zgiełku miasta, to na niebie widać było setki gwiazd.

0

@LuisSalvano Mieszkam w miejscu, gdzie raczej mało osób mieszka i gdy nie ma chmur to po prostu można tak leżeć i leżeć, mimo, że jestem raczej dość aktywny. ;)

3

@Veb1233 A ja uwielbiam jak krople deszczu uderzają w okna, a tym bardziej w dach ;)

0

@Witekk10 Gdy chcesz się położyć spać to tak średnio. A gdy jest taka mocna burza to mógłby włączyć muzykę na maksa a i tak slyszalbym te uderzenia kropli o szyby.

konto usunięte

0

@Veb1233 Ja uwielbiam ten dźwięk :D

konto usunięte

0

@Veb1233 Niektórzy specjalnie zakładają słuchawki i słuchają tego dżwięku by zasnąć.

1

@dontripe Mnie doprowadza do szału, kilka razy otwieralem okna bo nie mogłem zasnąć a później z rana cała podłoga mokra. Mnie np. uspokaja np. dźwięk suszarki. Wiem, że jestem dziwny ale cóż. I z tego co czytałem Rooney miał podobną sytuacje, że zasypial przy włączonej suszarce. :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?