- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
5
A propos martwych fok znalezionych na wybrzeżu. Cytuję:
"Nie może być tak, że szkodnik otaczany jest większą opieką niż rybacy. Powinno być zawarte porozumienie ministerstwa środowiska z kołami łowieckimi w sprawie odstrzałów – powiedziała Dorota Arciszewska-Mielewczyk, gdyńska posłanka Prawa i Sprawiedliwości. - Foka to ewidentny szkodnik, a Bałtyk nie jest jej naturalnym środowiskiem. Przed wojną płacono rybakom za zabicie foki. Jej pojawienie się u nas to wymysł WWF-u i ekologów, głównie niemieckich, którzy chcieliby nam tutaj przeflancować rezerwaty. Musimy zacząć coś robić. Nie ma innego wyjścia. - powiedziała w Dzienniku Bałtyckim"
Także na to wychodzi, że politycy dali po prostu jasny sygnał rybakom do mordowania tych zwierząt. Smutne i przerażające zarazem.
0
@macio_944 I kto w tej sytuacji jest szkodnikiem?
3
@marcin62 Ludzie.
Ogromnie mnie irytuje arogancja naszego rządu. Zero jakiejkolwiek pokory, czy radości. Zero powiązania z prawdziwym chrześcijaństwem, zero miłości, współczucia. Nic.
2
@macio_944 No tak bo foki żyły pierwotnie w lasach rownikowych a Bałtyk zdobyły droga - i tutaj ulubione słowo Pisu - puczu. Jestem związany z WWF i byłem u tej foki zabitej cegłą w kwietniu gdy była jeszcze szczenieciem.
Tak naprawdę jedynymi szkodnikami które widze dziś to posłowie i posłanki Pisu. Najpierw niszczyli nam Puszczę Bialowieska, teraz Karpacka i jeszcze wspierają zabijanie niewinnych fok.