La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1611 Culés

13

Według „Daily Mail” priorytetem Tottenhamu na to lato jest Anthony Martial. Martial nie jest zadowolony ze swojego pobytu w United, gdzie nie odgrywa takiej roli, jakiej by oczekiwał. Francuz coraz poważniej rozważa odejście, a klub jest gotów się na to zgodzić.

Pochettino poprosił władze klubu, by dały mu możliwość na dokonanie większych wzmocnień. Menedżer miał otrzymać gwarancję, że będzie mógł wydać na rynku co najmniej 100 mln funtów.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5809741/Tottenham-prepare-talks-Manchester-United-Anthony-Martial.html

32

@samueleto Tottenham od kilku lat ma naprawdę mądrą politykę transferową. Podoba mi się sposób w jaki Koguty są prowadzone.

0

@SeeleyBooth Martial na pewno byłby sporym wzmocnieniem Totków. Martial nie jedzie na mundial a więc myślę ,że cena nie będzie z kosmosu.

0

@samueleto Wszystko spoko tylko co z kozakiem Sonem, który też jest lewym skrzydłowym? Chyba że Martial na napadzie, choć nie chce mi się wierzyć że będą grać na dwóch napastników (Kane).

3

@samueleto Martial to jeden dzików młodego pokolenia. Szkoda, że prowadzi go trener, który boi się ofensywnego stylu gry jak diabeł święconej wody. Niech ucieka stamtąd czym prędzej.

konto usunięte

5

@SeeleyBooth Martial właśnie zmarnował sobie rok kariery xD

0

@Socjopata Do Liverpoolu go :)

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Jeśli odejdzie Mane to najrozsądniejszy kierunek dla niego byłby

0

@marcinK0000 Martial zaraz za Kane'em. Mozliwe ,że ustawienie zmienia. No i tez trzeba poczekać czy i kogo sprzedadzą

konto usunięte

0

@samueleto Może nim by się nasi zainteresowali jak Griezmanna nie sprowadzą. Cena bedzie mniejsza, jest jeszcze młody, wszechstronny, dobry technicznie i mimo, że znajomy mówił, że nie pasował by do Barcelony ja uważam, że dał by sobie radę u nas śpiewająco.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?