La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

konto usunięte

5

Jak Antek nie przyjdzie dobra beka z Abidala będzie po wczorajszym wywiadzie. Największa od czasu "se quedy" Pique xD

1

@masq Jaki wczorajszy wywiad?

konto usunięte

1

@zadafcb Zapewnił, że kiedy porozmawia z Antkiem to na pewno wybierze Barce. Chyba, ze Abi w weekendy nie pracuje xD

0

@masq Jakiś link, źródło?

konto usunięte

0

@zadafcb Sprawdź sobie wczorajsze posty BarcaInfo :P

2

@masq Nie widziałem aby coś takiego powiedział. Jeżeli zrobiłby tak to byłaby porażka na początku przygody na tym stanowisku i nie mówię o ewentualnym fiasku transferu.

Co do Griezmanna. Francuz ma 27 lat a nie 21. To dla niego ostatni gwizdek by osiągnąć coś wielkiego w piłce na płaszczyźnie klubowej. Nie czarujący się w La Liga Barcelona i Real są poza zasięgiem Atletico. Przypomina się wypowiedź Tottiego który powiedział że gdyby przeszedł do Barcelony albo Realu to byłby mega utytułowany, a tak poza Pucharami Włoch Totti wygrał tylko raz scudetto. Antek może ligi nawet nie powąchać.

Szkoda mi będzie jeśli nie przyjdzie ale nie będzie to jakiś ogromny ból bo po pierwsze nie potrzebujemy na gwałt napadziora a po drugie straci sam zawodnik. Wiadomo cena okazyjna ale niestety.

0

@Eto'o9 R10 Abidal z nim nie porozmawiał, więc Griezmann do nas nie przyjdzie. Proste :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?