La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

0

Hehehe ciekawi mnie tylko jedno jak Griezmann jednak będzie chciał odejść . Co powie ? Jednak odchodzę do Barcy ?? Czy co . To będzie chamskie .

3

@BarcaKings965212 Zacznijmy od tego, że on nie powiedzial, że zostaje.

konto usunięte

5

@BarcaKings965212 Powie coś w stylu: "Moja przygoda z Atletico powoli dobiega końca" czy "Nadszedł czas na pewne życiowe zmiany." jeśli zdecyduje się odejść. W tym wariancie nie wspomni nic o Barcelonie, bo wtedy czeka nas niewesoła sytuacja.

konto usunięte

5

@Griezmann7 W Europie osiagnalem już wszystko odchodzę do Chin :D

1

@Griezmann7 I jak przyjdzie to powie marzyłem o grze w Barcelonie :-P

konto usunięte

0

@samueleto Prędzej w taką bajeczkę ktokolwiek uwierzy niż dziecięce marzenie gry w MC (grali bodajże w II lidze angielskiej jakiś czas temu), PSG czy chińskich klubów.

0

@Griezmann7 no niby tak, choc mam znajomego, ktory od 2001 roku kibicuje City. Ale wyjatek tylko potwierdza regule :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?