La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1336 Culés

2

Bardzo mnie ciekawi jak Barca załatwi sprawę wzmocnienia pomocy przy całej tej aferze z zakupem Griezmanna.
Skoro zarząd tak bardzo pragnie wygrania LM, to chyba musza poszukać kogoś po odejściu Iniesty.

1

@RosjaninBut Jakiej aferze ? Bez przesady aż takiej afery to nie ma ;) No ale na pomocy przydałby się jeszcze dodatkowy ogień.

1

@sokot No mała afera jest, bo sytuacja wydawała się klarowna, a nie była.
Poza tym jeśli nie ma Francuza to jest 100mln więcej w kasie i bardzo mnie ciekawi co Barca z tym fantem zrobi.

2

@RosjaninBut Mi wydaje się że afera bierze się tylko i wyłącznie ze spekulacji gazet. Wiadomo było od początku że on nie puści pary bo były by kłopoty. I tak się właśnie dzieje. Wydaje mi się że on do nas przejdzie. Fajnie będzie obsadzony atak. Mam jednak oczywiste obawy o pomoc :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?