- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 852 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 852 Culés
0
Były piłkarz reprezentacji Polski, a obecnie jej dyrektor ds organizacyjnych Tomasz Iwan obchodzi dziś 47 urodziny!
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=654
5
@kubix05 Tak ciekawostka związana z Tomkiem Iwanem. Będąc piłkarzem Warty Poznań w 1993 roku awansowaliśmy do ekstraklasy. Po awansie ze względu na wielkie problemy finansowe większość czołowych piłkarzy odeszła do Miliardera Pniewy i do Amici Wronki. Zostaliśmy My młodzi i między innymi starszy brat Tomka Mirek Iwan. Był wtedy wielki zaciąg do Warty kto żyw przyjeżdżał na testy. Jednym z chłopaków był właśnie Tomek którego polecił jego brat. Tomek był po przygodzie w ŁKS gdzie głownie grał w rezerwach. Rodzice Iwanów prowadzili pensjonat w Ustce i Tomasz chciał skończyć przygodę z piłką i pomóc Ojcu w biznesie. Dojechał do Nas na obóz i powiem tak, wielu piłkarzy widziałem i z wieloma wspólnie trenowałem byli reprezentanci i Polski i ZSRR i Niemiec czy Nigerii ale nigdy nie spotkałem chłopaka tak ambitnego i mającego tak wspaniałe podejście do piłki. Do tego świetnie technicznie ułożony, szybki ze znakomitą wytrzymałością. Ja byłem wtedy zachwycony Jego postawą. Został w Warcie a chwilę później trafił do Rody Kerkrade no a potem był gwiazdą ligi holenderskiej. Świetny piłkarz i super kolega.