- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
0
Uwielbiam Pana Andrzeja Suprona :)
2
@zadafcb Należy pamiętać że jego syn Pawełek uwielbia Mysterio. Poza tym te jego nazywanie heelów "pyszałkami" :D
1
@Kajtek77 Jeszcze dodam że uwielbia Reignsa.
0
@Kajtek77 a jak już ktoś napisał o wrestlingu to jakie jest wasze zdanie: the elite dołączy do wwe w 2019? bo wg mnie to jest już raczej nie uniknione
0
@lucas/catalan No i z tym się zgadzam. Też go lubię.
#TeamReigns, #HeelturnReigns
0
@FCB24 Przejdą ale już się boję co "kreatywni" z nimi zrobią. Niby Bucksi gadają że mają kasy jak lodu ale nie sądzę żeby do końca karier chcieli występować po jakichś remizach i kurnikach (nie liczę NJPW).
0
@FCB24 Szczególnie po tym jak ostatnio wspomnieli o nich co do pojedynku z New Day na E3 to raczej nieuniknione
0
@FCB24 Mam nadzieje że nie.
1
@Kajtek77 Ja go nie trawie ale to problem kreatywnych jak go bookują na terminatora. Jakby mądrze go prowadzić mógłby być całkiem przyzwoitym zawodnikiem.
0
@Kajtek77 ale Bucksi chca być uznawani za najlepszych w historii, a bez wwe nie można tego stwierdzić; ale kreatywni z największymi gwiazdami nie zawodzą: Owens, AJ, Cole, Nakamura, kazdy dostal swój czas
0
@zadafcb no własnie to musi do czegos prowadzić, najpierw na stronie internetowej o nim pisali, teraz na YT filmik, a wczesniej nigdy ani słowa o njpw i ich gwiazdach
0
@FCB24 Nakamura z marszu powinien być w MR takim charakterem jakim jest teraz. Porażką z Mahalem zabiła jego momentum.
0
@Kajtek77 Mahal tzw ,,wrestler''
0
@Kajtek77 bo pieniążki za Mahala musiałby sie zgadzac
0
@FCB24 Masz link do tego filmiku?