La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1288 Culés

6

Jeśli Griezmann nie przyjdzie, to nic straconego. Kogoś konkretnego i tak kupią. Dybala, Thiago, Martial. Jest kilka fajnych opcji, ale najlepiej byłoby kupić konkretnego rozgrywającego i zastępcę Suareza, więc duet Thiago - Martial byłby super.

0

@PatrychoO Podobno Dybala ma być jakaś alternatywa

3

@PatrychoO Jakiś typo z AS'a, co się Barcą zajmuje, coś podawał, że Barcelona nie zamierza sprowadzać innego napastnika, jeśli deal z Griezmannem upadnie. Traktowali go ponoć jedynie jako okazję.

0

@PatrychoO No ja bym się martwił z tym zarządem. Nigdy nie wiadomo co oni wykombinują jeśli Griezmann zostanie. Tutaj mamy przynajmniej pewność, że za 100mln przychodzi top zawodnik. Boję się, że jesli Francuz nie przyjdzie to Barca sięgnie po jakiegoś Di Marię albo Dybalę, który jest całkowicie niepotrzebny + moim zdaniem mocno przereklamowany.

0

@hen0x No to słabo. Bez sensu jest takie "albo on, albo nikt".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?