La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1803 Culés

8

To jest jakaś chora sytuacja z tym Messim i Argentyną, przecież facet jest jedynym powodem da którego ta drużyna ma jakiekolwiek szanse na cokolwiek i nikt tam tego nawet nie ukrywa, każdy na każdym kroku mówi w prost lub w przenośni że tylko on może im dać zwycięstwa mając w drużynie takich piłkarzy jak Aguero, Higuain czy Dybala (który heh nie wszedł nawet na boisko). Do tego od lata chodzi za nim legenda Maradony, wszyscy chcą żeby powtórzył jego sukces, teraz jeszcze Ronaldo któremu wyszedł mecz z Hiszpanią i wszyscy czekają "Co zrobi Messi, jak, ile, kiedy"... kolejny mecz zapowiadany jak kadra X kontra Messi...
Że tak żartobliwie zapytam- Czy to jest w ogóle legalne żeby dawać na jakiegoś piłkarza taką ogromną presje? Przecież to jest niepojęte. Dalej, Messi co chwile szukał miejsca do strzału, ale tam nie było miejsca i nie wiem czy poza strzelonym karnym Messi mógł zrobić coś więcej... no ale tak, Ronaldo wczoraj strzelił hat tricka to Messi dzisiaj musiał odpowiedzieć, no bo jak to?! Niby taki lepszy a jednak nie lepszy?!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?