La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1183 Culés

0

KALENDARIUM: 16 czerwca 1970 r. Jose Luis Romero podpisał kontrakt z FC Barceloną. Hiszpan nie zrobił wielkiej kariery w Barcie, skąd szybko wypożyczono go do jego poprzedniego klubu, Sabadell. Po zakończeniu kariery został współpracownikiem trenera Blaugrany Luciena Mullera w sezonie 1979/80 a w 1983 r., po zwolnieniu Lattka prowadził Barce jako pierwszy trener w spotkaniu przeciwko Salamance. W latach 1986-89 był sekretarzem technicznym. W tym okresie po jednym z treningów do jego biura wszedł płaczący 16-letni Pep Guardiola, który usłyszał plotke iż jest zbyt wątły i to jego ostatni sezon w La Masii. W efekcie Romero poszedł na trening i zauważył że młody zawodnik(Pep) ma oczy dookoła głowy i na trzy możliwości podania zawsze wybiera czwartą. Po tym co zobaczył powiedział Guardioli że dopóki on jest sekretarzem technicznym, nikt go z La Masii nie wyrzuci.
No cóż, dziś próżno szukać w zarządzie takich ludzi jak Romero. Chyba jedyna nadzieja w tym aby były lepiej to powrót Laporty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?