La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1940 Culés

16

Ile można narzekać na komenatorów, ludzie wymagają nie wiadomo czego, wiadomo że na tyle meczy, komenatorzy będą się mylić i nie każdy ogląda każdy mecz z danym piłkarzem że musi wszystko wiedzieć na jego temat
Mi osobiście podoba się komentarz jak narazie, są emocje i to się liczy, poza tym powinniśmy skupić się na meczu, a nie na komentatorach

konto usunięte

9

@Kacper1432 Tu akurat fajny komentarz

7

@Protolinho No tak, a mam wrażenie że ludzie tylko siedzą i słuchają jakiegoś błędu w wymowie nazwiska jakiegoś piłkarza żeby się pochwalić na La Rambli jak to ten komentator się nie zna, bo "hehe powiedział Morić, a nie MoDrić hahah, amator"

2

@Kacper1432 Jak narazie mnie irytował tylko jeden z gości którzy komentowali Peru vs Dania. NIe znam ich także nie powiem nazwiska. No i Iwański ale to już klasyka.

konto usunięte

0

@Kacper1432 Jedyna treść jaka mnie zaczęła wkurzać to ciągle mówienie o pozycji na jakiej gra Modric, chłop wszystkie sezony gra tak w Realu zaczynając rozgrywanie akcji od praktycznie pola karnego, a facet 6 razy w ciągu 30 minut musiał o tym wspomnieć

1

@marcinK0000 Nie wiem, mnie narazie nikt nie raził, pamiętam na poprzednim Mundialu był komenator który totalenie usypiał, nie wiem czy jest też teraz, ale narazie są fajne emocje, ciekawostki, jak na meczu Argentyny o Islandczykach, wszystko fajnie
Ludzie krytykują Szpakowskiego, a to jaki wczoraj klimat zrobił na Hiszpani to głowa mała

konto usunięte

1

@marcinK0000 Ten co stękal?

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?