- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 777 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 777 Culés
71
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/06/e40195a689ab15dd929b544161bf2186.jpg Tylko Lisa brakuje xD
4
@Socjopata Niemce to farbowane lisy :P
16
@Socjopata No pierwsza kolejka zdecydowanie dla Antoniego i spółki :D Rosja w końcu 5:0 aż i to jeszcze Arabię pokonała, same plusy :D
9
@Socjopata W szpitalu po meczu Rosjan. Podobno ogłuchł po komentarzu Laskowskiego.
10
@Griezmann7 Szkoda, że nie będzie mu to przeszkadzało w wypisywaniu swoich durnot na twitterze
12
@Socjopata Ja tam lubię oglądać jak po nim jeżdża na TT. :D Był Tomasz Lis na żywo to teraz jest Roast Tomasza Lisa.
4
@Griezmann7 Z tym Laskowskim to tak dowalił, że nawet ludzie z Wyborczej po nim jechali :D
2
@Protolinho Wie co wypisuje na mediach społecznościowych i niech ponosi tego konsekwencje.
0
@Bykunn Byku,nie lubisz jak jeździ się tutaj po opozycji szeroko pojmowanej, nie? :D
1
@Dep_del_Hasage Nie no generalnie śmiać się można praktycznie ze wszystkiego :D Po prostu nie zawsze i nie do końca się z tym zgadzam. Np tutaj ten żart jest kompletną bzdurą, ale gawiedź się cieszy i tak ;)
1
@Dep_del_Hasage Szczególnie cieszy wykorzystywanie zdjęcia z tak smutnej chwili, jaką był pobrzeb przyjaciela, do szczeniackich przepychanek. Ile w tym współczucia dla drugiego człowieka.
Typowe dla polo-katoli.
0
@klemens100 O jakiego przyjaciela chodzi?
0
@Dep_del_Hasage Sebastiana Karpiniuka