- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
3
To, że zagraliśmy słabo to fakt, ale jak patrzę na te mecze to Polska jako jedyna oddała praktycznie mecz bez walki. Nawet Arabia z Rosją mimo porażki 5;0, aż tak źle na ich tle nie wyglądała.
U nas jest za duża wiara w swoją wielkość i to jest nasza bolączka.
2
@norbi77 To nie o to chodzi. Oni nie mają psychiki do takich turniejów. Balonik może i był pompowany ale grali jakby nie mieli świadomości co tu robia w ogóle.
2
@sokot Na Euro nie byli tak spięci, coś tam atakowali. Respekt do rywala jest potrzebny, ale tu widziałem strach. Nie wiem czy to kwestia mundialu czy tego, że od początku grało nam się ciężko.
0
@dawidr94 Strach? Lewy, Krychowiak, Milik, Szczęsny, Kuba, Piszczek...są tak doświadczeni w poważnych rozgrywkach, że strach nie wchodzi w grę.Nie grali z Brazylią tylko z Senegalem.
1
@norbi77 Im to wytłumacz. My się baliśmy ryzykować, grać do przodu.
1
@sokot Ale grając w takich klubach jak Bayern,Napoli,BVB czy Juve to słaba psychika nie ma tu nic do gadania, bo to drużyny z topu.Poza tym nie grali z faworytem turnieju, żeby mieli się osrać.
1
@norbi77 No właśnie ... . Ja też widziałem niestety asekuranctwo i brak chęci wzięcia na siebie odpowiedzialności. To nuestety można podciągnąć pod strach. Chyba że trener im kazał no ale bez jaj ;)
2
@sokot A może tacy zawodnicy jak Kownacki, dla których MŚ były marzeniem powinni grać? Nie nazwiska tylko Ci, którzy chcą za kadrę oddać serce, bo Ci co wybiegli w meczu z Senegalem to wyglądali, jakby łaskę robili.