La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

konto usunięte

0

Chciałbym zapytać was o zdanie w sprawie transferu Łukasza Fabiańskiego do West Ham. Znając nasz piękny kraj i mega narzekania po niepowodzeniach w meczach trzeba szukać winnych.
Gdyby to Robert Lewandowski dziś/wczoraj ogłosił transfer do innego klubu to zapewne zarzucało mu się że podczas meczu z Senegalem był gdzieś indziej myślami itp. Wiem że Łukasz nie był pierwszym bramkarzem ale jak pokazują poprzednie duże imprezy - szybko lubi się to zmieniać. Czy nie jest dla was dziwne że takie informacje wychodzą w trakcie mundialu o tym transferze? Bardzo szanuję i lubię Łukasza ale ciekawi mnie wasza opinia. Czy takie coś powinno mieć miejsce? Gracze powinni zajmować się sprawami klubowymi w czasie trwania mundialu? Nie chce mi się wierzyć że wszystko było załatwione przed mundialem i dopiero teraz ogłoszone. Jestem pewny że na Lewandowskiego spadłoby milion ton hejtu ponieważ na niego można - a Łukasz to wiadomo świetny i spokojny człowiek i go się nie da hejtować :D

0

@chudinho Podobno w negocjacjach w 100% zajął się jego agent, a Łukasz nawet nie brał w tym udziału. Z resztą dostał pewnie zgodę o trenera bo wiedział wcześniej że bronić będzie Szczęsny.

1

@marcinK0000 Tak, ten transfer był już prawie pewny od dawna. Myślę, że w ostatniej fazie dogadywania Łukasz nie musiał i nie brał udziału

0

@chudinho Fabiański po spadku Łabędzi ogłosił, że odejdzie więc nie ma problemu. Poza tym jego agent się tym tematem zajął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?