- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
11
Drużyny takie jak Peru, Maroko, Australia czy Islandia zostawiają na boisku nie tylko całe serducho, ale chyba i całą duszę, grając z niebywałą pasją i z dumą. Dlatego tym bardziej szkoda tych dwóch pierwszych krajów... a faworyci.. wyglądają jakby 1/8 należała się im od ręki...
2
@avanes Islandia dopoki nie strzeli, to moze i zostawia, a potem to juz 10 wikingow i bramkarz w polu karnym. Kazdy uzbrojony w tarcze i miecz.
3
@avanes Warto do tej grupy dodać Iran.
1
@Bambus150400 Iran to juz wgl. Z Hidzpania bronili do straconego gola, a po straconym, jak atakowali, to nie stracili nic.
1
@Rewolucja123 To co jeśli bronią to znaczy, że nie walczą? Bo już nie rozumiem.
0
@Bambus150400 Walka o wynik, a walka o sam glupi remis, czy wygrana 1-0 to roznica. Jakby pokazali chociaz pare razy wyszli do przodu, to byloby fajnie, ale no jak wiemy gol i murowanie tarczami. Pod koniec zaatakujemy, zeby utrudnic rozegranie.
0
@Rewolucja123 No, lepiej się od razu otworzyć przed takim gigantem jak Hiszpania
0
@Bambus150400 No chyba na tym polega futbol.
0
@Rewolucja123 Futbol polega na mądrej grze i osiąganiu korzystnego wyniku. Nikt nie będzie się specjalnie otwierał ze słabszych drużyn żeby dać sobie władować 4 bramki i strzelić jedną. To jest samobójstwo.
0
@Bambus150400 To daj mi sklad, ja dam im pilke, a oni z dobrego ofensywnego futbolu, zrobia futbol piekny.