La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

10

Z Islandią Wam nie pasowało, że wszystko przez Leo grane, teraz Wam nie pasuje, że Leo nie jest pod grą...
Ludzie to nie jest Fifa...Leo nie rozegra sam do siebie, nie wypuści sam siebie na pozycję i jeszcze strzeli bramkę...Czasami mam wrażenie, że 3/4 osób tutaj nie ma zielonego pojęcia o grze w piłkę...
Z Islandią każda akcja szła przez Leo i jak było widać to nie przynosiło praktycznie żadnego rezultatu i dzisiejszy mecz jest lepszy pod tym względem. Argentyna gra jak drużyna (a przynajmniej się stara), a Messi szuka miejsca, odciąga uwagę rywala i czeka na ten jeden moment, na posłanie genialnego podania lub wyjście na pozycję i zakończenie akcji samemu, a z Islandią takie coś było raczej niemożliwe bo dostawał piłkę praktycznie na środku boiska i musiał rozegrać i liczyć, że reszta coś dalej zmajstruje. Wiem, że wygląda to tak jakby nie grał w tym meczu, ale moim zdaniem jest o wiele lepiej niż z Islandią i Leo pojawi się w odpowiednim momencie, a przynajmniej głęboko w to wierzę.

konto usunięte

1

@bixmix Ja pier***, uwielbiam takie zestawienia. A dasz wiare, ze jest cos pomiedzy "nie miec pilki", a "miec pilke caly czas"? Czyli mozna byc pod gra, jednoczesnie biegac i byc inspiracją dla reszty? Poki co Messi nie jest zadnym liderem, niestety.

0

@bixmix Myślenie osób tutaj jest proste - to jest Messi i ma być 30 dryblingów, 6 asyst i conajmniej dublet. A życie później weryfikuje - Messi, CR, Lewy, ktokolwiek mają swoje genialne mecze, ale są i takie gdzie Cię pilnują, faulują, zatrzymują i nie grasz nic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?