- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 976 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 976 Culés
5
Argentyna nie ma lidera, bo liderem nie jest na pewno Messi, ani też Mascherano. Myślę, że unikamy "odpowiedzialności" i żyjemy Messim sprzed kilku lat, a prawda jest taka, że Leo coraz częściej zawodzi w absolutnie kluczowych meczach. Zawodzi, znika, chodzi z pochyloną głową. Ale to nie Messi przegrał ten mecz. Przegrała go cała Argentyna. Nie można od jednego zawodnika oczekiwać za każdym piep**onym razem cudu. Nie można i już! Czy zawiódł Sampaoli? Trudno powiedzieć, ktoś kozłem ofiarnym musi być, ale co on miał zrobić? Obwiniam go za brak powołania dla Icardiego i lekceważenie Dybali. I w tym upatruję brak zespołu, po prostu brakowało im przewagi w ofensywie i silnej defensywy. Uważam, że na ŚO powinien grać Masche. Jako ŚPD zawsze był co najwyżej dobry, zaś na środku obrony bywał najlepszy. Momentami.
Czytałem też komentarze pokroju - "Leo, zostaw tę reprezentację", albo - "Leo, po co wracałeś do reprezentacji?" i... krew mnie zalewała. Po co się gra w barwach narodowych? Co przyświeca tej idei? Parcie na sukces? Czy dumne reprezentowanie narodu? Lewy też powinien nas zostawić, bo tak? Albo Bale Walię? Zlatan pewnie też głupio zrobił, że reprezentował Szwecję, co? Hleb Białoruś? Szewczenko Ukrainę? I długo by tak wymieniać. Wstydu niektórzy nie mają. Albo nie pojmują sensu futbolu.
I ostatni już wątek. Wszyscy wiemy, że Messi gaśnie, gdy Cristiano błyszczy. Tę zależność dostrzegłem już kilka sezonów temu i zdaje się, że teraz oglądamy jej najgorszą wersję. Nie trzeba być psychologiem, by stwierdzić, że rywalizacji tych dwóch panów istnieje i nie jest wyłącznie wymysłem mediów. Być może dochodzą do tego inne problemy. Jednak nie o tym. Messi znowu cierpi na jakąś dziwną miałkość. Boję się, że wróci do Barcelony i długo będzie szukać dawnego siebie. Już kiedyś mieliśmy takiego Leo... i bardzo źle to wyglądało. Chłopak potrzebuje wsparcia i liczę, że otrzyma je od Argentyny.
2
@Dep_del_Hasage Od Argentyny to on kopa w dupe dostanie a nie wsparcie :/
0
@FCBMati10 Nie twórzmy stereotypów. Jest uwielbiany, ale wiadomo, ze nie przez wszystkich. W Polsce też nie brakuje przeciwników Lewego.
1
@Dep_del_Hasage Dostanie wsparcie jak u nas Thiago Cionek.