- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 819 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 819 Culés
4
A jak wczoraj pisalem, ze Eriksen jest gorsza wersja Rakitica, to mnie wyzwali od trolla
Eriksen nigdy nie bedzie umial grac w obronie tak jak Ivan Grozny. Ile on sie nabiegal za Messim, ile on pilek przejal. Strzelil gola, z wolnego byl blisko. Wrzucacie Rakitica do druzyny pokroju Tottenhamu i Chorwat wymiata jak w Sevilli.
Rakitic > Eriksen
0
@Thanos I to jeszcze jak!
1
@VamosRakieta Vamos Rakieta!
0
@Thanos Przecież Rakitić taki słaby bo nie jest kreatywny...
0
@Thanos "nabiegał za Messim" - to rzeczywiście się nabiegał.
0
@masq kryl go, dlatego Messi byl odciety od pilek
0
@masq To chyba inny mecz oglądaliśmy.
@edit tak wiem, o co Ci chodzi.
1
@VamosRakieta Widać po Twoim nicku, ze musisz być szalenie obiektywną osobą. Rakitic to solidny chłopak, ale do topki nie ma podejścia. Niechciany w Bayernie szklany Thiago byłby dla nas wzmocnieniem, a to już o czymś świadczy. Gdyby był taki dobry Barca by od 2 lat nie szukała kogoś na jego pozycję.
1
@masq Barca od dwoch lata to szuka kogos za dziadka Inieste, ktory dawno temu stracil swoj blask.
0
@Thanos Az sobie zapisze twój nick zeby nigdy wiecej nie dyskutowac na zaden temat.
0
@masq Rakitić w Barcelonie ma zupełnie inną rolę niż w reprezentacji.
1
@VamosRakieta on tego nie zrozumie, bo ma klapki na oczach
0
@masq O, mój też możesz zapisać. Po co masz się denerwować?
0
@Thanos Czy Ty oglądałeś Barcelonę w ostatnim czasie? Iniesta byl jednym z najlepszych piłkarzy klubu...zresztą nie bez powodu gra w podstawowym składzie Hiszpanii...tak stracil swój blask:D a zastępca Iniesty jest w osobie Coutimho
0
@masq "Gdyby byl taki dobry to Barcelona nie szukalby od dwoch lat na jego miejsce"
A to nie Barcelona skladala za niego oferty w ostatnich dwóch latach, ale Bayern odmawiał. Kto inny jak nie on?
0
@Bagsik88 nie byl, mial przeblyski; Iniesta wybral idealny moment, zeby zejsc ze sceny
ten mundial to tylko potwierdzenie; w kazdym meczu byl najgorszym pomocnikiem reprezentacji Hiszpanii
0
@Thanos na szczęście to tylko twoje i wyłącznie twoje zdanie. inaczej go Fifa, trenerzy i piłkarze oceniają..."ekspert" z fcbarca tylko wie lepiej.
0
@Bagsik88 Ta Fifa co go wrzuca co roku, mimo ze na to nie zasluguje?
0
@Thanos tak wiem ekspercie, ty masz lepszą renomę,
0
@Bagsik88 no skoro nie widzisz, ze twoj ulubiony pilkarz to juz nie ten sam zawodnik co kiedys i jego dobre mecze mozna policzyc na palcach jednej reki, to nie mamy o czym rozmawiac
0
@Thanos dziękuje za oświecenie ekspercie.
0
@Bagsik88 zeby 30-letni chlop tak sie obruszyl, bo ktos negatywnie wypowiada sie o jego ulubionym pilkarzu
dorosnij
0
@Thanos nie dość, że ekspert piłkarski to i życiowy....super, dzięki.