- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 889 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 889 Culés
6
Jak informuje Mundo Deportivo, brakuje już jedynie oficjalnego potwierdzenia ws. transferu Arthura. Brazylijczyk jest bardzo bliski stania się piłkarzem FC Barcelony i ma dołączyć do zespołu już w lipcu. W negocjacjach pomiędzy Barçą a Gremio wreszcie jest postęp, który zbliża obie strony do ostatecznego porozumienia :)
Gremio początkowo żądało dopłaty w wysokości 10 mln euro do wcześniej ustalonych 30 mln euro + 9 mln euro. Barça jednak nie dopłaci ani euro więcej, ale wpłaci całość kwoty bezpośrednio na konto brazylijskiego klubu, a nie tak jak wcześniej ustalono rozłoży płatność na raty. Był to czynnik decydujący, który ułatwił znacząco negocjacje.
Podobnie jak w przypadku Clementa Lengleta, Barça nie ogłosi transferu przed 1 lipca, a więc wtedy, kiedy rozpoczyna się nowy rok obliczeniowy.
Jak donosi brazylijski UOL, Arthur na pewno zostanie piłkarzem Barcelony w lipcu. W poniedziałek zawodnik ma pożegnać się z Gremio i udać się do Barcelony. Katalończycy mają dopłacić 3 mln euro za wcześniejszy transfer !!
Informacje UOL-u, potwierdza także Globoesporte :)
To mają wkońcu coś dopłacać czy nie? :D
0
@szkutnik91 No 3 mln do 39mln. Razem 42 mln.
Sam przecież piszesz.