- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
3
Krótkie podsumowanie dotychczasowego przebiegu Mundialu.
Gr A. Zasłużone i przewidywane awanse Urugwaju i Rosji. Mo Salah to za mało, ale myslę ze w starciu z Arabią zdobędą komplet pkt
Gr B. Raczej awans Hiszpanii, niezwykłe starcie Iranu z Portugalią. Jednak CR przechyla szalę na strone Portugalczyków. Maroko pozytywne wrażenie, ale to jednak zbyt mało na fazę pucharową.
Gr C. Mało porywające widowiska. Francja awansuje ale nie porywa, Dania rywaluzuje z Australią i liczę na Australijczyków bo grają lepiej i z większą pasją. Peru solidnie, ale taki typowy średniak tylko na faze grupową.
Gr D. Chorwacja bardzo dobre 2 mecze, dalej grupa otwarta, liczę na Albicelectes, ale logika podpowiada że Nigeria awansuje. Islandia ma twardy orzech do zgryzienia z Chorwatami
Gr E. Brazylia nie porywa, mimo to ona i Helweci powinni awansować, Serbia waleczna, ale bramka z końcowki ze Szwajcarią moze ich pogrzebać. Kostaryka walczy ale najgorsza z tej grupy, więc musiala odpasc
Gr F. Najciekawsza obok gr D i polskiej grupy. Meksyk gra raczej dalej grają fajnie i widowiskowo. Niemcy już się uratowały. Szwecja liczy na wygraną z Meksykanami i wpadkę drużyny Lowa, ale dostali to co chcieli, broniąc się całą 2 polowe. Korea kompletny antyfutbol
Gr G. Anglia i Belgia raczej pewne. Tunezja i Panama słabiutkie.
Gr H. Wyrównana grupa. Liczymy na Polskę. Senegal jest moim zdaniem faworytem w starciu z Azjatamj. Stawiam ( chciałbym ) na awans Polski i Senegalu. Choc będzie mega trudno. Nie taka grula łatwa jak się moglo wydawać po losowaniu.
Ogólnie fajną piłkę gra: Rosja (wiem, slabi rywale), Hiszpania, Chorwacja, Szwajcaria, Meksyk, Belgia, Niemcy to zawsze Niemcy, waleczny jest Iran, Australia, Islandia, Japonia, Senegal. Pragmatyczne Urugwaj, Portugalia, Francja, Dania, Brazylia, Szwecja. Niewiadome to Polska, Kolumbia i ostatni mecz Argentyny zapowiada się pasjonująco.