La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 507 Culés

19

Wiecie co jest najgorsze? Ta drużyna przez ostatnie dwa, trzy lata pozwoliła odejść od tego stereotypu jaki był wokół kadry hejt, pośmiewisko itp. Śmiało można było powiedzieć kurde naprawdę mamy fajną drużynę. A teraz eh nie wiem co tu powiedzieć co się stało z tą drużyną? Kompletna klapa znowu cały świat się z nas śmieje. Jest to mój 6 świadomy turniej na którym gra reprezentacja liczę MŚ i Euro i po raz 5 jest totalna kompromitacja. Kurcze nadszedł maj człowiek już odliczał dni do tego mundialu, oglądał filmiki z kadry, czytał doniesienia. Teraz zostaje patrzeć na innych. Smutne to. Ogromny zawód nawet w najgorszych koszmarach bym tego nie założył.

konto usunięte

0

@bodzio10 Najgorsze jest to że Polacy myśleli po 12 latach, że skoro w koncu mamy fajny Team to cos zdziałamy i pogramy troche a my odpadamy jako jedyna europejska drużyna z Mundialu :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?