La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

1

"Bardzo się cieszę, że ostatnie lata dostarczyliśmy kibicom emocje (...)"
Czyżby poczatek końca ery Nawałki? Myślę, że tak.
Mam cichą nadzieję, że sam się poda do dymisji. To jest inteligentny facet, z klasą. Zrobi to. Nawet dla wizerunku by wypadało. :)

1

@jacobFCB Najbardziej mi żal Nawałki, w kadrze ponoć jaja niewytlumaczalne, pewnie z czasem to wyjdzie na jaw. W każdym razie podobno Nawałka nie miał nic do powiedzenia, od Argentyny różnimy się tylko tym że mieliśmy paliwa na przelot a za to u nas lała się wóda. Podziały, powołania na prośbę Lewandowskiego, piłkarze odwróceni od siebie. Podobno już przed wylotem było założenie że nie wyjdziemy z grupy. Błędy Nawałki swoją drogą, najgorszą decyzją moim zdaniem była zmiana ustawienia które działało tak długi czas. Z drugiej strony nie daje szans na to że ktoś wyciągnie z nich cokolwiek więcej.

1

@jacobFCB Już przed mundialem się mówiło że to jest ostatni turniej Nawałki nawet jakby wygrał mistrzostwo świata, więc teraz tym bardziej raczej odejdzie.

0

@snoopdegie Wait, what? Za dużo tego. :P

0

@DonAndresFCB Jakby wygrał Mundial, to zostałby tu do śmierci :P Nikt by go nie puścił.

0

@jacobFCB No po necie krąży masa info na ten temat, teoretycznie wszystko można uznać za dorabianie teorii po fakcie ale większość informacji się pokrywa. Choćby stanowski, który podawał skład na Kolumbie 3 dni przed meczem, w dzień kontuzji Glika przy tym calym zamieszaniu które wszyscy znamy mówił o jakimś melanżu dzień wcześniej, Teodorczyk miał urodziny 3ciego czerwca, Glik się wysypał na treningu dzień później. Posłuchaj stanowskiego w StanieMundialu, mówi się o tym że cała kadra nie rozumiała Lewandowskiego i Nawałki. Milik wsiadajacy do autokaru pokazuje kibicom środkowy palec(czym zawinili to chyba nawet Nostradamus by nie przybliżył). Poczytaj o tym, na wykopie bodaj są screeny jakiegoś pomocnika kamerzysty kadry, nie wiem czy chodzi o Wiśniowskiego. Tam też mówi np o tym że z Lewandowskiego była beka w samolocie, że będzie musiał wracać do Anii ratować małżeństwo jak typ z Meksyku. Dużo tego jest w każdym razie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?