La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 652 Culés

1

Nawałka według mnie przez tą konferencje podał się do dymisji. Ok, mamy słabą drużynę, ranking FIFA mógł zatrzeć nam ten obraz, jesteśmy piłkarsko słabsi od Kolumbi- to prawda, ale... czy to ma oznaczać że my jedziemy na Mundial po to żeby dostać wje** od "piłkarsko lepszej" Kolumbi, Senegalu (który nie jest pod tym względem lepszy) i Japoni (która piłkarsko jest poziom niżej)? To był nasz plan na te Mistrzostwa? Bo wypowiedzi Nawałki brzmią tak jakby spodziewał się tego co sie stało i w sumie nic ich nie ździwiło, cel osiągnięty- wakacje. Czy takie zepsoły jak Iran, Islandia czy Australi pojechali na ten Mundial z myślą że są gorsi to w sumie nic nie muszą? Pojechali, walczą, mają pomysł na grę z reprezentacjami dużo silniejszymi niż Kolumbia, będąc zepsołami dużo słabszymi (lub jednak nie) od Polski, jeśli któraś odpanie, będzie się o niej mówił bo potrafiła zainponować, pokazać serce i ten pomysł- ale no tak, mentalność naszej kadry- "Jesteśmy gorsi to oczywiste że dostajemy 3-0 i czemu was do dziwi?"

konto usunięte

0

@Kacper1432 Z tą Japonią piłkarsko niżej troche odleciałeś, gdyby nie kolejna czarna magia Senegalu mogliby już być szczęśliwi z awansu.

0

@Socjopata No właśnie, piłkarsko lepsji mam na myśi że mamy po prostu lepszych zawodników i jakoś w składzie, w Japoni nie ma zawodników na poziomie Lewego, Glika, Szczęsnego czy Piszczka, a jednak mają na siebie pomysł i grają jak grają i to się chwali

konto usunięte

0

@Kacper1432 Na takich imprezach zawsze liczyl sie kolektyw, dlatego Niemcy czesto wygrywaja xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?