La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

4

Ale ten Tomaszewski bzdury gada w tym tvp sport. Jest głupszy niż ustawa przewiduje. Japonia z nami na remis?????? xddddddd hahahahaha. Ten Boniek w tym wywiadzie wczorajszym tez się zbłaźnił - ...." Polskiej reprezentacji w tym meczu niczego nie brakowało......" hahaha nie no grali perfekcyjnie

0

@laliga40 Japonia nie musi grać na nic więcej, remis daje im awans, a co za różnica czy wyjdą z pierwszego czy z drugiego. I tak w 1/8 narka czy to z Anglią czy z Belgią

konto usunięte

2

@Bykunn Japonia nie jest taka słaba znowu. Prędzej Senegal dostałby lanie od Belgii czy Anglii, Japonia niekoniecznie.

0

@Bykunn Chyba tylko u nas w kadrze jest przekonanie że "w sumie i od Angli i Belgi dostaniemy bo jesteśmy słabi... a w sumie to od Kolumbi i Senegalu też to w sumie po co?", więc myśle że Japonia powalczy, tym bardziej żę grają z żałosną Polską

0

@Protolinho Nie no podoba mi się Ich waleczność na tym Mundialu, ale myślę, że obie drużyny, które wyjdą z naszej grupy dostaną ciężkie lanie. No chyba że byłaby to Kolumbia w top formie (której na razie nie ma) to wtedy będzie ładna walka

konto usunięte

0

@laliga40 #japonia#chlopiec#do#bicia

konto usunięte

1

@Bykunn Kolumbia przejedzie Senegal moim zdaniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?