La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

5

Rafinha potwierdził, że Inter nie wykupi go z Barcelony. Brazylijczyk liczył na pozostanie w Mediolanie na kolejny sezon. Rafinha podziękował Interowi za udzielenie pomocy przy powrocie do formy po ciężkiej kontuzji.

- Inter był spektakularnym doświadczeniem. Mogłem doświadczyć stylu i języka futbolu, którego wcześniej nie znałem. We Włoszech piłka nożna jest bardziej taktyczna, w Hiszpanii liczy się technika. W Primiera Division rzadko który zespół gra na przykład piątką obrońców.

- Najważniejszy dla mnie był powrót do gry po ciężkiej kontuzji. Posiadam umiejętność szybkiej aklimatyzacji w nowym otoczeniu. Dziękuje moim kolegom oraz fanom Interu, który zgotowali mi wspaniałe powitanie. Dzięki nim odzyskuje zaufanie do swojej gry.

- W Interze czułem się świetnie i chciałem tam zostać. Byłem przekonany, że po kwalifikacji do Ligi Mistrzów zostanę wykupiony, ale to się nie wydarzyło. Piłka nożna to także biznes i nasze życzenia czasami nie są spełniane. Teraz jestem graczem Barcelony i skupiam się na rozpoczynających się 11 lipca przygotowaniach z klubem. Zobaczymy co się wydarzy potem. Jestem gotowy na wszystko. (fcinternews.it)

konto usunięte

0

@Veb1233 Woleli nikotynowego, 30 letniego Najnggolana... Czyli Rafa wraca :p Nie wiem jak oni to załatwili, ze zamiast Rafy Inter wykupi Najnggolana 30 letniego za 38 mln ale szkoda słów.........

konto usunięte

4

@Veb1233 Szkoda Rafinhi od zawsze mu kibicuje :)
Trudno strata Interu :)

0

@Veb1233 Ja tam bym chciał, żeby w przyszłym sezonie Rafinha został w Barcelonie. Do tego liczę na przyjście Thiago. Tylko wtedy w zespole byliby: Busquets, Rakitić, Thiago, Paulinho, Rafinha, Arthur, Coutinho, Denis, Roberto (liczę, że Semedo wejdzie na stałe do pierwszego składu) i być może jeszcze Samper. Trochę chyba za dużo.

konto usunięte

0

@Messi1510 Nasza strata

konto usunięte

0

@PatrychoO Zalomniałeś o Aleñii

1

@Lukii9090 Przeciez Rafinha nigdy nie osiagnie poziomu Nainggolana. Swietny ruch Interu

0

@Lukii9090 Zastanawiałem się, jak jego kontuzja wpłynie na włączenie do pierwszej drużyny i prawdopodobnie może mieć z tym ciężko.

konto usunięte

0

@FCB24 Dawał radę w Interze a Najnggolan pogra jeszcze góra 2-3 lata.

0

@Lukii9090 Ja to chyba mialem pecha, bo ogladalem z 10 meczu Rafinhi w Interze, i za kazdym razem byl najgorszym ofensywnym pilkarzem w tym zespole. Pogra 2-3sezonu ale na poziomie i nie ma takiego ryzyka kontuzji

konto usunięte

0

@FCB24 Ta? to teraz my musimy sie modlić żeby albo ktoś go wykupił albo żeby odpalił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?