La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

1

Przeciez jak Niemcy wygraja 1-0 to odpadają bo bilans bezposredni sie nie liczy, bo wtedy Meksyk-Niemcy-Szwecja to zataczające sie koło, i wtedy kartki sie liczą

0

@FCB24 Jednak bilans bezpośredni się liczy.

1. Różnica bramek ze wszystkich meczów grupowych,
2. Liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach grupowych,
3. Liczba punktów uzyskanych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
4. Różnica bramek z bezpośrednich meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
5. Liczba bramek zdobytych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
6. Mniejsza liczba punktów minusowych w klasyfikacji Fair Play we wszystkich meczach grupowych,
7. Losowanie drużyn przeprowadzone przez Komitet Organizacyjny FIFA.

0

@KamQiX No liczy , ale nie w tym przypadku, bo mamy "kamień , papier , nożyce "

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?