La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

0

W Polsce i tak zawsze on będzie Kutinio :)
Więc nwm poco te komy że po portugalsku to inaczej. Tu jest Polska a nie półwysep Iberyjski

0

@XaviELMaestro6 Dokładnie, w innych krajach pewnie Błaszczykowskiego nie czytają poprawnie.
Jakbyś chciał czytać wszystkich poprawnie, to byś musiał znać każdy język.

0

@XaviELMaestro6 To dlaczego nie czytamy cutinho (przez "c" i "nh") po prostu? :D Czytasz Jego nazwisko po angielsku i masz pretensje że ktoś czyta poprawnie po portugalsku? :D What? :D

0

@Bykunn Wsumie to byśmy czytali Koutinho
Ale chodzi tu też o kwestie przyzwyczajenia.
90% tej strony powie na nie Kutinio.

0

@XaviELMaestro6 No jakkolwiek :D To jak większość czyta (oczywiście w tym ja bo od dziecka się uczę angielskiego, nie portugalskiego) to właśnie angielska wymowa, a nie żadna polska :D

0

@Bykunn Można powiedzieć że wymowa jego nazwiska w naszym kraju jest zapożyczona z języka angielskiego

0

@XaviELMaestro6 No tak, to już jest najbardziej precyzyjnie powiedziane ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?