La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 840 Culés

7

Pierwszy skład na SENEGAL i sytuacja w klubie.
Szczęsny - poniżej 50% spotkań
Piszczek - grał regularnie, przed mundialem kontuzja
Cionek - grał regularnie
Pazdan - bardzo nierówna forma, w ostatnich meczach Legii nie grał z powodu kontuzji
Rybus - grał regularnie
Błaszczykowski - przez pół roku 100 minut
Krychowiak - przez ostatnie miesiące głównie ławka, jeden mecz w podstawie w decydującej fazie sezonu, tak ogony.
Zieliński - średnio grał, grał 60 minut lub wchodził na 30 minut z ławki.
Grosicki- miał problemy w klubie. Kontuzje q trakcie sezonu. Często zmieniamy koło 60 minuty lub wchodził z ławki. Liczby jak na skrzydłowego słabe.
Milik - Od początku roku nie rozpoczął meczu w Serie A w podstawie, wchodził głównie na kwadrans.
Lewandowski - W lidze jak na niego dużo nie grał. Bywały mecze gdzie nawet z ławki się nie podnosił. Mimo wszystko chyba z podstawowego składu rozegrał najwięcej minut.
Ogólnie to regularnie grało 4 zawodnikow. Czy ten trener miał to na uwadze, chyba nie bo grali jego żołnierze z eliminacji.

konto usunięte

19

@Criss18Barca To teraz podaj sklad, który miał grać...

0

@Criss18Barca Milik z 2 czy 3 mecze grał w podstawie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?