La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 821 Culés

1

Neymar z Ronaldo na okładce Fify

konto usunięte

3

@bartekvisca  http://i.imgur.com/H6Pdrwl.png Kiedyś piłkarzy na okładki wrzucali, dzisiaj makaroniarza i delfina

konto usunięte

2

konto usunięte

0

@Socjopata Kurła kiedyś to było :p

konto usunięte

0

@bartekvisca  Podwójna motywacja żeby jej nie kupować :D + pewnie jeszcze system mikropłatności będzie haha oj to EA to tylko już dla kasy robi gry....

0

@Lukii9090 Nie, mamy 2018 rok, przecież każdy robi gry dla funu i po to żeby zadowolić fanów. Nie dla kasy. W ogóle.

konto usunięte

0

@SelloutCrowd Tak było za czasów starych NFS Underground, Most Wanted i Carbon.

0

@Lukii9090 Underground a Carbon to troche duży kawałek czasu, to jedno, drugie, że gry zawsze właściwie były robione żeby trzepać hajs, ale normalnym jest, że kiedy to wszystko się rozwijało to twórcy mieli troche inne priorytety niż teraz.

konto usunięte

0

@SelloutCrowd Chodziło mi o tamten okres, że NFS do Carbon. Wtedy nie robiło w tych starszych grach EA mikropłatności aż do Fify 18, Battlefronta 2 i Payback

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?