- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
6
Dembele i Mbappe to dla mnie w tej chwili dwaj najbardziej utalentowani zawodnicy na świecie. Mbappe w tej chwili lepszy, ale Dembele jak poprawi kilka rzeczy, to będzie genialny, bo możliwości ma niesamowite. Ta dwójka za kilka lat będzie biła się o złote piłki. Ciekawe czy jest szansa zobaczyć tych dwóch chłopaków w Barcelonie? To byłoby coś.
5
@ViscaBarca123 A mi się wydaje, że Mbappe całkowicie zdominuje złotą piłkę. Jest rok młodszy a już w tej chwili jest jednym z najlepszych piłkarzy
1
@ViscaBarca123 Swoją drogą, to by było coś fajnego, gdybyśmy po erze Messiego i Cristiano mieli przyjacielską rywalizację Dembele z Mbappe o miano najlepszego na świecie. Z drugiej strony, ciekawe czy jest cień szansy na Mbappe w Barcelonie.
4
@ViscaBarca123 Dembele i Mbappe dzieli przepaść i będzie się to pogłębiać niestety Mbappe jest Kluczowy i w reprezentacji i w klubie a Dembele i tu i tu ławka lub ogony
0
@PatrychoO Szansa jest jeśli PSG będzie miało problemy z FFP.
5
@dzynek Zobaczymy w przyszłym sezonie. W Dortmundzie robił niesamowite rzeczy i wykręcał znakomite liczby. Poczekajmy aż przepracuje okres przygotowawczy w Barceloną. Jestem pewny, że następny sezon będzie jego.
0
@Pusshi Też tak myślę i ma znacznie lepsze warunki fizyczne
1
@ViscaBarca123 Mbappe przede wszystkim jest mocniejszy fizycznie i ma niesamowity start z miejsca. To co zrobił w polu karnym dzisiaj przy strzelonej bramce to coś wspaniałego.
1
@Pusshi To prawda. Dojrzałość Mbappe w wieku 19 lat jest niewiarygodna. Jest znakomity, a może być tylko lepszy.
0
@Pusshi Gosc ktory potrafi grać tylko z kontry zdominuje złota pilke? Nie badz smieszny. Kiedy widziales dobry mecz w jego wykonaniu oprocz mistrzostw?
1
@ViscaBarca123 Dembele ma olbrzmi talent, ale caly czas mam wrażenie że czegoś mu brakuje. Może dojrzałości, inteligencji, podejmowania lepszych decyzji. Mbappe jest kocurem i aż szkoda, że nie gra u nas
0
@Pusshi Co pokazal w meczu z realem? Jest dobry, dzis mecz jeden z lepszych w jego karierze. Ale poczekajcie jeszcze troche z ocenami bo bojan mial byc lepszy od Messiego a wyszlo inaczej
0
@ViscaBarca123 tak samo się pisało przed mistrzostwami zgrupowanie itd a tak na prawdę jeśli Ernesto zrobi psikusa i wrócido 433 albo 343 to Dembele może grzać ławę
4
@Jakdxb 120 meczów w zawodowej piłce ponad 50 bramek i blisko 40 asyst. 19 lat!
0
@maciex967 O mój ulubiony argument, mecz z Realem. Jak tu się nie zachwycać kimś tak świetnym?
0
@Janiama I co z tego? Wiekszosc goli na Lamusy z Ligue.
PS : Lewy w realu juz jest?
3
@dzynek Griezmann nie przyszedł, więc Dembele będzie bardzo ważnym zawodnikiem dla Ernesto. Zgrupowanie, to nie to samo co cały okres przygotowawczy.
0
@Jakdxb *Real
0
@ViscaBarca123 to się okaże bo można sobie wyobrazić 433 z Roberto Ivanem i Busim oraz Messi Suarez Cutinho a być może będzie jeszcze transfer klasowego pomocnika
0
@dzynek Jasne, to także możliwe. Niczego nie wykluczam.
0
@ViscaBarca123 no własnie a ja jakos mam odczucie ze ani nasz treneiro ani trzon zespołu nie "kochaja" Dembele jak Neymara