La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

4

Messi nawet będąc w najwyższej formie, nic by nie zdziałał na turnieju. On był pilnowany przez 3 zawodników na 25 metrze(!) . W każdym meczu indywidualne krycie. Nie miał kompletnej swobody na boisku, nawet na 35 metrze, dochodzili do niego przeciwnicy. W takim momencie drużynie powinno grać się łatwiej (3 zawodników, eliminuje jeden piłkarz) no ale to już inny temat. Spójrzcie jakie Messi strzelił bramki na MŚ w 2014 roku, gol z Iranem z 23 metrów około, wczoraj było niemożliwe, aby miał tyle miejsca i czasu. Tak samo gol z Bośnią i Hercegowiną... po prostu piłka nożna to gra drużynowa, nawet Messi z 2015 roku by sobie nie poradził. Messi jest jedynym zawodnikiem na świecie, na którym jest stosowane indywidualne krycie (W Barcelonie każdy widział co się stało na Santiago, kiedy Biali chcieli zastosować tę taktykę) ale niestety Argentyna była zbyt słaba, aby to ogarnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?