- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
3
Ojciec Lucasa Torreiry potwierdził, że jego syn przeniesie się do Arsenalu, a do finalizacji tego transferu potrzeba już tylko pozytywnego przejścia testów medycznych, które mają nastąpić po tym, jak Urugwaj zakończy swój udział na Mundialu w Rosji.
- Chcę jak najlepiej dla mojego syna i wiem, że Arsenal wykazał ogromne zainteresowanie jego osobą.
- Nic nie zostało sfinalizowane, gdyż Lucas jeszcze nic nie podpisał, jednak istnieje ogromna szansa na to, że będzie on kontynuować swoją karierę w Anglii. Negocjacje przebiegły bezproblemowo, a testy medyczne mają się odbyć w Londynie po zakończeniu Mundialu. (metro.co.uk)
Przed chwilą Sokratis, teraz Torreira, mają rozmach...
2
@Veb1233 Brawo Arsenal, w końcu wrócą na swoje miejsce... czwarte miejsce : d
1
@Veb1233 No i jeszcze Leno i Lichtsteiner. Dobre okienko. Jeszcze wzmocnią atak i można lecieć.
1
@hen0x Atak Arsenal ma już świetny, byleby Welbecka wywalili i zostawili Pereza na lawce
1
@hen0x I przed chwilą Papastathopoulos.
0
@hen0x Dla mnie Lichtsteiner w Arsenalu to nieporozumienie. Gość jest dobry, ale w takim wieku, że długo już nie pogra na odpowiednim poziomie.
2
@CatalanVeBFCB Będzie zmiennikiem Bellerina. Po co im ktoś lepszy do takiej roli?
0
@ViscaBarca123 No pisał o tym już wyżej Veb1233.
1
@Socjopata Ktoś na prawe skrzydełko by im się przydał. No chyba, że będą nadal grali jednocześnie Ozilem i Mkhitaryanem.
0
@hen0x Właśnie Mkhitaryan w Arsenalu to był dość dziwny transfer. Piłkarz o dość podobnej charakterystyce do Özila, dwóch takich graczy w drużynie nie może w tym samym czasie być na boisku. Widziałbym tam właśnie Hirvinga Lozano. A co do Lichtsteinera to zdaję sobie sprawę, że przychodzi jako zmiennik, ale jednak mogliby poszukać kogoś młodszego.